کنترل کیفی و ضمانت

با تکیه بر کنترل کیفی در تمامی مراحل ساخت ، محصولات شرکت چوفا دارای ضمانت نامه کتبی می باشند.

کنترل کیفی

آزمایشگاه کنترل کیفیت شرکت به منظور بهبود مستمر کیفیت محصولات خود با در اختیار داشتن تجهیزات دقیق آزمایشگاهی و حضور متخصصین برجسته ، هم راستا با واحد تولید از خرید مواد اولیه تا ارائه محصول ، به انجام آزمونهای خاص و دقیق بر روی محصولات می پردازد. لذا این واحد در صدد است با دنبال کردن مباحث زیر هرچه بیشتر موجبات جلب رضایت مشتریان را فراهم آورد:
 
 

بکارگیری تیم مجرب در واحد طراحی مهندسی

کادر مهندسی شرکت چوفا با تکیه بر تجربه و دانش فنی مهندسین متخصص و متعهد خود، با رعایت استاندارد های بین المللی و با استفاده از نرم افزارهای به روز و کارآمد نقش موثری در پیشرفت و نیل به اهداف مجموعه ایفا می کند.

1- طراحی دو بعدی

هنگامی که یک محصول در کارخانه چوفا مرحله تولید ایده را می گذراند، کافی است تعدادی طرح دوبعدی توسط مهندسین طراح شرکت برای بدست آوردن جزئیات کار ایجاد و پیش نویس یک مدل سه بعدی از آن تهیه شود.

2- طراحی سه بعدی با نرم افزار

طراحی جزئیات بخش نهایی قبل از تولید یک محصول است و این کار در نرم افزار اتوکد و با یک مدل سه بعدی به نمایش در می آید. طرح سه بعدی به مدیر این آگاهی را می دهد که آیا این ایده قابلیت رسیدن به مرحله تولید را دارد یا خیر؟

3- ساخت نمونه اولیه

هنگامی که ایده موجود در ذهن طراح در قالب یک مدل سه بعدی قرار می گیرد و از طرف مدیریت تایید می شود ، ساخت نمونه اولیه محصول توسط استادکاران شرکت با بکارگیری مواد اولیه متنوع برای رسیدن به مرحله تولید انبوه آغاز می گردد.

تنوع و گستردگی انتخاب در رنگ و طرح پارچه

 

تحویل سریع و به موقع در سراسر ایران و جهان